Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  VIVAX-FUN S1

  Бренд: Vivax

  Eкран: FWVGA+(480*960)
  Камера: 5,0 MP
  Димензии: 141*66.3*9.85mm
  Боја: Сива
  Шифра: 104305
  ден 4.799,00
  i h
   
  Спецификации на производот
  OS Android Go
  Chipset SC7731E
  CPU Quad-Core, 1,3 GHz
  GPU Mali T820@600M
  Меморија 8 GB/1 GB RAM
  Екран FWVGA+(480*960)
  Предна Камера 2,0 MP
  Главна Камера 5,0 MP
  Димензии 141*66.3*9.85mm
  Тежина 156 g
  SIM Dual SIM
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
   
  Спецификации на производот
  OS Android Go
  Chipset SC7731E
  CPU Quad-Core, 1,3 GHz
  GPU Mali T820@600M
  Меморија 8 GB/1 GB RAM
  Екран FWVGA+(480*960)
  Предна Камера 2,0 MP
  Главна Камера 5,0 MP
  Димензии 141*66.3*9.85mm
  Тежина 156 g
  SIM Dual SIM
  Ознаки за производ