Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Слушалки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на BM31 MYSTERIOUS УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН

  BM31 MYSTERIOUS УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН


  Звучник: 10 мм
  Чувствителност: 98db ± 3Db
  Должина: 1,2 м
  Тежина: 11 гр
  Аудио приклучок: 3,5 мм
  Кабел за слушалки: TPE висока еластична рамна плетенка, емајлирана жица.
  Микрофон: Контролер со микрофон
  Контрола на жица: Функционална работа со едно копче
  ден 250,00
  Слика на BM36 ACURA УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН

  BM36 ACURA УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН


  Звучник: 10 мм
  Должина: 1,2 м
  Тежина: 10 гр
  Аудио приклучок: 3,5 мм
  Кабел за слушалки: TPE висока еластична рамна плетенка, емајлирана жица.
  Микрофон: Контролер со микрофон
  Контрола на жица: Функционална работа со едно копче, прилагодена за контрола на Apple и Android.
  ден 200,00
  Слика на BM40 SAGE УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН

  BM40 SAGE УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН


  Звучник: 14 мм
  Должина: 1,2 м
  Тежина: 12 гр
  Аудио приклучок: 3,5 мм
  Материјал: ABS + TPE
  Микрофон: Контролер со микрофон
  Контрола на жица: Функционална работа со едно копче
  ден 300,00
  Слика на XO WIRED EARPHONES EP8 TYPE-C

  XO WIRED EARPHONES EP8 TYPE-C

  Музички стерео слушалки со микрофон XO WIRED EP8 TYPE-C
  ден 330,00
  Слика на АДАПТЕР ЗА СЛУШАЛКИ ЗА – IPHONE

  АДАПТЕР ЗА СЛУШАЛКИ ЗА – IPHONE

  Адаптер за поврзување на слушалки за мобилен телефон и таблет IPHONE
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАКЛИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE-100

  СЛУШАКЛИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE-100

  Висококвалитетни бежични Bluetooth стерео слушалки TWE-100
  ден 1.299,00
  Слика на СЛУШАЛКА DEVIA 4.2 – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКА DEVIA 4.2 – BLUETOOTH

  Висококвалитетнa Bluetooth слушалка DEVIA 4.2 која може цврсто да се носи и нема да падне. Овозможува реален и квалитетен звук.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ - XO - БЕЛИ/ЦРНИ

  СЛУШАЛКИ - XO - БЕЛИ/ЦРНИ

  Музички стерео слушалки со микрофон
  ден 290,00
  Слика на СЛУШАЛКИ ACME- HA11 СО МИКОФОН

  СЛУШАЛКИ ACME- HA11 СО МИКОФОН

  ACME HA11 слушалки со микрофон. Oвие слушалки имаат интегриран микрофон на кабелот за да можете лесно да одговарате на повиците. Тие имаат иновативен и удобен дизајн, слушалките се преклопуваат за да заштедат простор и лесно се вклопуваат во торбата. Прилагодливата лента за на глава ви овозможува да ги прилагодите според вашите потреби, а меката навртена лента за на глава и перниците за уши ги прават слушалките пријатни за носење.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ DEVIA SMART BLUETOOTH - WHITE
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  Сочни звуци кои течат директно до вашите сетила. Поставете ја забавата со Forever Juicy JSE изберете го вашиот омилен стил. Дајте им живот на сочните музички ритми!
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  Слушалки со патент , компатибилен со цела опрема со приклучок за слушалки од 3,5 мм
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  Модерни слушалки FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот. Меката и тенка гума совршено се прилагодува на увото и не паѓа.
  ден 899,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  Бежични слушалки FOREVER BLUETOOTH TWE-200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот.
  ден 2.333,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200

  Модерни слушалки FOREVER JSE – 200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – ACTIV

  Слушалки FOREVER JSE – 200 – ACTIV за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – CASUAL

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – CASUAL

  Модерни слушалки FOREVER JSE – 200 – CASUAL за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-310 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-320 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  Модерни слушалки FOREVER SE – 400 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  Модерни слушалки FOREVER SE – 400 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 410

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 410

  Модерни слушалки FOREVER SE – 410 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 399,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  Модерни слушалки FOREVER МSE – 200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 399,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  Модерни слушалки FOREVER МSE – 200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 399,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY

  СЛУШАЛКИ SETTY

  Стерео слушалки SETTY за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 199,00
  Слика на СЛУШАЛКИ SETTY HeadSet

  СЛУШАЛКИ SETTY HeadSet

  BLUETOOTH слушалки SETTY HeadSet за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  TWE-100 earPHONES ќе го направат вашиот секојдневен живот лесен. Слушалките се поврзуваат безжично преку BLUETOOTH 4.2.
  ден 1.299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS

  СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS


  Должина на кабел: 2,2м
  Тип на слушалките: Супер-аурал
  ден 670,00
  Слика на BLUETOOTH STEREO HEADSET HBS-730 VIBRATION NECKBAND WIRELESS IPHONE & ANDROID BLACK

  BLUETOOTH STEREO HEADSET HBS-730 VIBRATION NECKBAND WIRELESS IPHONE & ANDROID BLACK


  Тип на производ: Блутут безжични стерео слушалки со магнетни држачи и вибрации, достапни во црна и бела боја
  ден 990,00
  Слика на DITMO DM-2700 ADJUSTABLE FOLDABLE STEREO POWERFUL BASS HEADPHONE WHITE

  DITMO DM-2700 ADJUSTABLE FOLDABLE STEREO POWERFUL BASS HEADPHONE WHITE


  Тип на производ: Стерео музички слушалки со кристално чист звук
  ден 500,00
  Слика на EARPHONE WITH MICROPHONE E4 METALLICS

  EARPHONE WITH MICROPHONE E4 METALLICS


  Тип на производ: Метални слушалки за мобилен телефон
  Компатибилни со: iPod, iPhone, iPad, и сите модели на смартфони со 3.5mm приклучок
  ден 350,00
  Слика на HEADPHONE KEENION KDM-901P

  HEADPHONE KEENION KDM-901P


  Тип на производ: Слушалки со микрофон
  ден 550,00
  Слика на HEADPHONES YH-228 PINK

  HEADPHONES YH-228 PINK


  Тип на производ: Големи слушалки со микрофон и со променлив кабел
  Компатибилни со: Може да се користат на мобилен телефон, таблет, лаптоп или десктоп компјутер
  ден 450,00
  Слика на MAXELL AUDIO WILD BUDS EARPHONE PINK/BLACK

  MAXELL AUDIO WILD BUDS EARPHONE PINK/BLACK


  Тип на производ: Maxell Audio Wild слушалки
  Компатибилни со: iPod, iPhone, iPad, и сите модели на смартфони со 3.5mm приклучок
  ден 250,00
  Слика на MAXELL HP-MIC LEATHER HEADPHONES BLACK WITH MICROPHONE

  MAXELL HP-MIC LEATHER HEADPHONES BLACK WITH MICROPHONE


  Тип на производ: Maxell HP MIC слушалките имаат не само одличен звук, туку и вграден микрофон во линија, што ви овозможува да остварувате и примате мобилни повици.
  Компатибилни со: Xbox One, PS4, паметни телефони, лаптопи
  ден 800,00
  Слика на MAXELL METALLICS HEADPHONE

  MAXELL METALLICS HEADPHONE


  Тип на производ: Овие премиум слушалки нудат оптимален звук и се дизајнирани со софистициран стил.
  ден 1.150,00
  Слика на EARPHONES HJE-406

  EARPHONES HJE-406


  Тип на производ: Слушалки компатибилни со сите 3,5 mm приклучоци за слушалки, паметни телефони, iPod, iPhone, MP3 плеери, идеалени за секојдневна употреба.
  ден 250,00
  Слика на MAXELL EARPHONES STEREO COLOUR BUDZ PURPLE 303364.02.CN

  MAXELL EARPHONES STEREO COLOUR BUDZ PURPLE 303364.02.CN


  Тип на производ: Слушалки компатибилни со сите 3,5 mm приклучоци за слушалки, паметни телефони, iPod, iPhone, MP3 плеери и идеалени за секојдневна употреба
  ден 120,00
  Слика на ZIPPER EARPHONES WITH MICROPHONE METALLIC FOR SMARPHONE BLACK

  ZIPPER EARPHONES WITH MICROPHONE METALLIC FOR SMARPHONE BLACK


  Тип на производ: Слушалки со вграден микрофон за мобилен телефон со опција на патент
  ден 400,00
  Слика на GAMING HEADSET X1 PRO CALL OF DUTY BLACK OPS LIMITED EDITION HEADPHONES FOR GAMERS

  GAMING HEADSET X1 PRO CALL OF DUTY BLACK OPS LIMITED EDITION HEADPHONES FOR GAMERS


  Гејмерски слушалки со микрофон
  ден 990,00
  Слика на GAMING HEADSET X3 PRO FORTNITE LIMITED EDITION HEADPHONES FOR GAMERS

  GAMING HEADSET X3 PRO FORTNITE LIMITED EDITION HEADPHONES FOR GAMERS


  Гејмерски слушалки со микрофон
  ден 990,00
  Слика на GAMING HEADSET X4 PRO PUBG LIMITED EDITION HEADPHONES FOR GAMERS

  GAMING HEADSET X4 PRO PUBG LIMITED EDITION HEADPHONES FOR GAMERS


  Гејмерски слушалки со микрофон
  ден 990,00
  Филтри Close
  Min: ден 120,00 Max: ден 10.999,00
  ден120 ден10999
  • Црна
  • Бела
  • Сина
  • Розева
  • Пастелна
  • Розе
  • Плава
  • Зелена
  • Црвена