Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  PC Компоненти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 7X AUTOMATIC LED COLOR ILLUMINATED COMPUTER COOLER 120MM 12CM 4 + 3 PIN COOLING FAN ULTRA SILENT GAMING

  7X AUTOMATIC LED COLOR ILLUMINATED COMPUTER COOLER 120MM 12CM 4 + 3 PIN COOLING FAN ULTRA SILENT GAMING


  Тип на производ: Транспарентен вентилатор за ладење без четки, ултра тивок со меки браници.
  ден 500,00
  Слика на COOLERMASTER NOTEPAL CMC3 LAPTOP COOLER R9-NBC-CMC3-GP ORIGINAL

  COOLERMASTER NOTEPAL CMC3 LAPTOP COOLER R9-NBC-CMC3-GP ORIGINAL


  Тип на производ: Работете и играјте на вашиот лаптоп долго време без да ги напрегате вратот, грбот и зглобовите. Ергономски дизајниран за подобар агол на гледање и пишување кога ќе се спореди со и без ладилник. Одлично за дома или во канцеларија.
  ден 690,00
  Слика на COOLERMASTER NOTEPAL I100 LAPTOP COOLER R9-NBC-I1HK ORIGINAL

  COOLERMASTER NOTEPAL I100 LAPTOP COOLER R9-NBC-I1HK ORIGINAL


  Тип на производ: Ултра тенок и тивок вентилатор, Поддржува лаптопи до 15,4 ”
  ден 1.100,00
  Слика на DELTA PSU 450W ATX 12CM BLACK SOLID RED BLADE 220V 50HZ

  DELTA PSU 450W ATX 12CM BLACK SOLID RED BLADE 220V 50HZ


  Тип на производ: Напојувач за струја Delta
  ден 1.300,00
  Слика на FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 700X300X3MM

  FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 700X300X3MM


  Тип на производ: Подлога за глувче 700x300x3mm издработен од материјал што овозможува удобно чувство под вашиот зглоб и рака, минимизирајќи го заморот во текот на подолгите периоди на работа и игра.
  ден 750,00
  Слика на FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 800X300X3MM

  FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 800X300X3MM


  Тип на производ: Подлога за глувче 800x300x3mm издработен од материјал што овозможува удобно чувство под вашиот зглоб и рака, минимизирајќи го заморот во текот на подолгите периоди на работа и игра.
  ден 850,00
  Слика на INTEL 1TB SSD 660P SERIES M.2 NVME PCIE 3.0 X4 3D2 QLC SSDPEKNW010T8X1
  Слика на INTEL 512GB SSD 660P SERIES M.2 NVME PCIE 3.0 X4 3D2 QLC SSDPEKNW512G8X1
  Слика на LAPTOP COOLER STAND M19 140MM FAN LED SILENT SLIM

  LAPTOP COOLER STAND M19 140MM FAN LED SILENT SLIM


  Тип на производ: Тивок кулер за ладење на лаптоп
  ден 350,00
  Слика на LEAGUE OF LEGENDS PROFESSIONAL GAMING MOUSEPAD - LOL CHAMPIONS

  LEAGUE OF LEGENDS PROFESSIONAL GAMING MOUSEPAD - LOL CHAMPIONS


  Тип на производ: Подлога за глувче 700мм х 300мм х 3мм издработен од материјал што овозможува удобно чувство под вашиот зглоб и рака, минимизирајќи го заморот во текот на подолгите периоди на работа со подлога од гума за зафаќање против лизгање
  ден 1.800,00
  Слика на LG PSU 350W ATX 8CM 24PIN 220V 4A 50HZ

  LG PSU 350W ATX 8CM 24PIN 220V 4A 50HZ


  Тип на производ: Напојувач за струја
  ден 800,00
  Слика на LOGITECH M170 WIRELESS MOUSE BLACK / GREY

  LOGITECH M170 WIRELESS MOUSE BLACK / GREY


  Тип на производ: Безжичен глушец Logitech M170 ,Безжичен опсег: 10м
  ден 800,00
  Слика на LOGITECH M171 WIRELESS MOUSE BLACK

  LOGITECH M171 WIRELESS MOUSE BLACK


  Тип на производ: Безжичен глушец Logitech M170 ,Безжичен опсег: 10м
  ден 850,00
  Слика на OPTICAL MOUSE USB S-BRIGO MARS

  OPTICAL MOUSE USB S-BRIGO MARS


  Тип на производ: USB оптички глушец.
  ден 200,00
  Слика на SAMSUNG 256GB SSD PM871B TLC SATA 6GBS 2.5 INCH BULK MZ-7LN256C
  Слика на USB GAMING MOUSE OP-20 ILLUMINATED AUTO CHANGING 7X LED COLOR

  USB GAMING MOUSE OP-20 ILLUMINATED AUTO CHANGING 7X LED COLOR


  Тип на производ: УСБ-жичен оптички глушец за игри со ЛЕД автоматско менување на 7 бои
  ден 200,00
  Слика на USB MOUSE ANGRY BIRDS

  USB MOUSE ANGRY BIRDS


  Тип на производ: УСБ-жичен оптички глушец Angry Birds
  ден 300,00
  Слика на USB MOUSE PLANTS VS ZOMBIES

  USB MOUSE PLANTS VS ZOMBIES


  Тип на производ: УСБ-жичен оптички глушец Plants vs Zombies
  ден 300,00
  Слика на USB OPTICAL GAMING MOUSE T9 5 BUTTON LED ILLUMINATED

  USB OPTICAL GAMING MOUSE T9 5 BUTTON LED ILLUMINATED


  Тип на производ: Осветлен со LED, USB оптички гејмерски глушец
  ден 800,00
  Слика на WIRELESS MOUSE 2.4GHZ YR-2815 ERGONOMIC BLACK

  WIRELESS MOUSE 2.4GHZ YR-2815 ERGONOMIC BLACK


  Тип на производ: Безжичен оптички глушец со висока прецизност
  ден 350,00
  Слика на МАУС ACME – MS14

  МАУС ACME – MS14

  ден 359,00
  Слика на МАУС REBELTEC

  МАУС REBELTEC

  Безжичен глушец REBELTEC.
  ден 499,00
  Слика на МАУС Rebeltec GAMING mouse DIABLO
  Слика на 30GR WHITE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE ZINC FOR CPU VGA GPU

  30GR WHITE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE ZINC FOR CPU VGA GPU


  Тип на производ: Бела термална паста единечно пакување 30gr туба (силикон-цинк)
  ден 200,00
  Слика на 5GR SILVER PRO HIGH PERFORMANCE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE FOR CPU VGA GPU SYRINGE HT-GY260

  5GR SILVER PRO HIGH PERFORMANCE THERMAL GREASE PASTE HEATSINK COMPOUND SILICONE FOR CPU VGA GPU SYRINGE HT-GY260


  Тип на производ: Сребрена термална паста, единечно пакување во шприц од 5гр.
  ден 100,00
  Слика на MOUSE - MAYC REBELTEC - BLAZE
  Слика на 12CM 15 LED LIGHTS ADDRESSABLE RGB COOLER DC FAN PWM CUSTOM PROGRAMMING RAINBOW ILLUMINATED ULTRA SILENT

  12CM 15 LED LIGHTS ADDRESSABLE RGB COOLER DC FAN PWM CUSTOM PROGRAMMING RAINBOW ILLUMINATED ULTRA SILENT


  12cm DC12V вентилатор без четки 0,2AMP со 2-странични 4x браници со меки амортизери
  ден 890,00
  Слика на 12CM DOUBLE LOOP ADDRESSABLE RGB COOLER DC FAN PWM CUSTOM PROGRAMMING RAINBOW ILLUMINATED ULTRA SILENT

  12CM DOUBLE LOOP ADDRESSABLE RGB COOLER DC FAN PWM CUSTOM PROGRAMMING RAINBOW ILLUMINATED ULTRA SILENT


  Кулер компатибилен со контролните функции на PWM за оптимизиран RPM на вентилаторот
  ден 890,00
  Слика на MOUSE + KEYBOARD REBELTEC SIMPLO
  Слика на MAXELL WIRELESS PRESENTER 2.4GHZ LASER AIR MOUSE 1600DPI 4-IN-1

  MAXELL WIRELESS PRESENTER 2.4GHZ LASER AIR MOUSE 1600DPI 4-IN-1


  Тип на производ: Maxell Wireless Presenter Mouse 4-во-1 е комбиниран уред од прецизен 2.4GHz безжичен ласерски маус, безжичен презентер и Air-mouse опција за управување со глувчето во воздух без потреба од било каква подлога, одлична опција за работа во движење.
  ден 800,00
  Слика на MOUSEPAD 30*25CM - LEAGUE OF LEGENDS

  MOUSEPAD 30*25CM - LEAGUE OF LEGENDS


  Тип на производ: Мауспад со платнена површина и специјална гумирана anti-slip подлога против пролизгување.
  ден 150,00
  Слика на OPTICAL MOUSE JY-203

  OPTICAL MOUSE JY-203


  Тип на производ: USB оптички глушец 1200dpi
  ден 350,00
  Слика на PREMIUM OPTICAL MOUSE USB

  PREMIUM OPTICAL MOUSE USB


  Тип на производ: Премиум USB оптички глушец
  ден 200,00
  Слика на RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT CONTROL EDITION MOUSEPAD LARGE

  RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT CONTROL EDITION MOUSEPAD LARGE


  Тип на производ: Gaming погдлога за глувче 440mm x 350mm x 4mm
  ден 1.500,00
  Слика на RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD EXTENDED 700X300X3MM

  RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD EXTENDED 700X300X3MM


  Тип на производ: Gaming погдлога за глувче 700x300x3mm
  ден 1.800,00
  Слика на RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD EXTENDED 800X300X3MM

  RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD EXTENDED 800X300X3MM


  Тип на производ: Gaming погдлога за глувче 800x300x3mm
  ден 2.200,00
  Слика на RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD EXTENDED 900X400X3MM

  RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD EXTENDED 900X400X3MM


  Тип на производ: Gaming погдлога за глувче 900x400x3mm
  ден 3.000,00
  Слика на RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD MEDIUM

  RAZER GOLIATHUS GAMING MOUSE MAT SPEED EDITION MOUSEPAD MEDIUM


  Тип на производ: Gaming погдлога за глувче Медиум 320mm x 250mm x 4mm
  ден 1.200,00
  Слика на RAZER MANTIS SPEED EDITION GAMING MOUSE MAT MOUSEPAD MEDIUM

  RAZER MANTIS SPEED EDITION GAMING MOUSE MAT MOUSEPAD MEDIUM


  Тип на производ: Gaming погдлога за глувче Медиум 290mm x 250mm x 4mm
  ден 950,00
  Слика на RAZER MANTIS SPEED EDITION GAMING MOUSE MAT MOUSEPAD SMALL

  RAZER MANTIS SPEED EDITION GAMING MOUSE MAT MOUSEPAD SMALL


  Тип на производ: Gaming погдлога за глувче Small 250mm x 210mm x 4mm
  ден 700,00
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 9.490,00
  ден100 ден9490
  • Црна
  • Сребрена