Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  ПЕНКАЛО PARKER I.M.METAL LAQUE BLACK CT ROLLER BALL PEN

  Бренд: Parker

  Високо-квалитетно бизнис пенкало, во кутија.

  Тип на производ: PARKER I.M.METAL LAQUE BLACK CT ROLLER BALL PEN
  Боја: Црна
  Пакување: Во кутија
  Материјал: Направено од месинг, метал, со сјаен финиш
  Шифра: 100047
  ден 3.550,00
  ден 2.000,00
  i h

  Ова пенкало се одликува со декоративен премаз со сјајна завршница, облога во боја на хром и флексибилен клип од не'рѓосувачки челик. Вклучува врв од не'рѓосувачки челик со волфрам-карбидна топка што дава мазно искуство со пишување.

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Ова пенкало се одликува со декоративен премаз со сјајна завршница, облога во боја на хром и флексибилен клип од не'рѓосувачки челик. Вклучува врв од не'рѓосувачки челик со волфрам-карбидна топка што дава мазно искуство со пишување.

  Ознаки за производ