Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  MS AGON M100 15.6" Laptop BackPack - ранец за лаптоп

  Бренд: MS

  Тип на производ: Високо квалитетен ранец за лаптоп
  Шифра: 600234
  ден 1.290,00
  i h

  MS AGON M100 15.6" Notebook Backpack with multiple compartments

  Ранец за лаптоп
  3 посебни прегради со патент
  2 дополнителни мрежести странични прегради за складирање
  17см широки прерамки со мека облога
  рачка за носење
  Материјал: квалитетно водоотпорно платно
  Боја: Црна

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  MS AGON M100 15.6" Notebook Backpack with multiple compartments

  Ранец за лаптоп
  3 посебни прегради со патент
  2 дополнителни мрежести странични прегради за складирање
  17см широки прерамки со мека облога
  рачка за носење
  Материјал: квалитетно водоотпорно платно
  Боја: Црна

  Ознаки за производ