Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мобилни телефони и опрема

   

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ALCATEL 1 5033D

  ALCATEL 1 5033D

  Не чекајте повеќе за да уживате во Alcatel 1 5033D со најдобра цена .
  ден 3.650,00
  Слика на ALCATEL 1054D

  ALCATEL 1054D


  Тип на производ: Мобилен телефон
  Детали : Во спецификација
  ден 1.399,00
  Слика на ALCATEL 1066D

  ALCATEL 1066D


  Тип на производ: Мобилен телефон

  ● Alcatel 1066D Dual Sim Black,
  ● Класичен мобилен телефон со основни карактеристики и извонредна цена.
  ● Мал и лесен
  ● Задна камера за фотографирање и снимање видеа
  ● Може да се прошири со Micro SD картичка.
  ден 1.099,00
  Слика на BM31 MYSTERIOUS УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН

  BM31 MYSTERIOUS УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН


  Звучник: 10 мм
  Чувствителност: 98db ± 3Db
  Должина: 1,2 м
  Тежина: 11 гр
  Аудио приклучок: 3,5 мм
  Кабел за слушалки: TPE висока еластична рамна плетенка, емајлирана жица.
  Микрофон: Контролер со микрофон
  Контрола на жица: Функционална работа со едно копче
  ден 250,00
  Слика на BM36 ACURA УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН

  BM36 ACURA УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН


  Звучник: 10 мм
  Должина: 1,2 м
  Тежина: 10 гр
  Аудио приклучок: 3,5 мм
  Кабел за слушалки: TPE висока еластична рамна плетенка, емајлирана жица.
  Микрофон: Контролер со микрофон
  Контрола на жица: Функционална работа со едно копче, прилагодена за контрола на Apple и Android.
  ден 200,00
  Слика на BM40 SAGE УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН

  BM40 SAGE УНИВЕРЗАЛНИ СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН


  Звучник: 14 мм
  Должина: 1,2 м
  Тежина: 12 гр
  Аудио приклучок: 3,5 мм
  Материјал: ABS + TPE
  Микрофон: Контролер со микрофон
  Контрола на жица: Функционална работа со едно копче
  ден 300,00
  Слика на COOLPAD TORINO

  COOLPAD TORINO


  Eкран: 5.5 инчи (720 x 1280 pixels)
  Камера: 13 MP, f/2.2, AF LED flash, panorama 1080p@30fps
  Рам: 3GB RAM
  ден 8.699,00
  Слика на HONOR 8A

  HONOR 8A


  Eкран: 6.09 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 8.999,00
  Слика на HONOR 8X

  HONOR 8X


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2340 pixels)
  Камера: 20 mp
  Рам: 4/6 GB Ram
  Батерија: 3750mAh Li-Po
  ден 13.999,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7A

  HUAWEI HONOR 7A


  Eкран: 5.7 инчи (720 x 1440 pixels)
  Камера: Dual 13 MP, f/2.2, PDAF 2 MP, depth sensor LED flash, panorama, HDR 1080p@30fps
  Рам: 2/3 GB RAM
  ден 8.699,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7S

  HUAWEI HONOR 7S


  Eкран: 5.45 (720x1440 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 6.299,00
  Слика на LENOVO K6 NOTE

  LENOVO K6 NOTE


  Eкран: 5.5 инчи (1080 x 1920 pixels)
  Камера: 16 MP, PDAF Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama 1080p@30fps
  Рам: 4GB RAM
  ден 8.699,00
  Слика на MAXCOM - MS457 - STRONG

  MAXCOM - MS457 - STRONG


  Eкран: 5 инчи
  Камера: 8 MP (3264×2448 px)
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 4000 mAh
  ден 9.999,00
  Слика на MAXCOM - MS571

  MAXCOM - MS571


  Eкран: 5.7 инчи
  Камера: 13 Mpx
  Рам: 3 GB RAM
  Батерија: 3400 mAh
  ден 13.999,00
  Слика на MAXCOM - MS572

  MAXCOM - MS572


  Eкран: 5.7 инчи (1520×720px)
  Камера: 13 MPx + 0.3 MPx
  Рам: 3 GB, 32 GB
  Батерија: Li-Po 41000 mAh
  ден 10.590,00
  Слика на MAXCOM MM136

  MAXCOM MM136


  Eкран: Color / TFT 256k colors 240 x 320 px (2.40″) 167 ppi
  Камера: 0.3Mpx, 640x480px
  MicroSD max. 8GB
  ден 1.099,00
  Слика на MAXCOM MM320

  MAXCOM MM320


  Eкран: Color / TFT 64k colors 240 x 320 px (3.20″) 125 ppi
  Камера: 2 Mpx, 1600x1200px
  ден 2.599,00
  Слика на MAXCOM MM920

  MAXCOM MM920


  Eкран: Color / TFT 256k colors 240 x 320 px (2.80″) 143 ppi ∼27.3% screen-to-body ratio
  Камера: 2 Mpx
  ден 3.299,00
  Слика на NOA ELEMENT N5

  NOA ELEMENT N5


  Eкран: 5.5 инчи (720x1280 pixels)
  Камера: 13+5 MP
  Димензии: 154.5*75*7.9mm
  ден 8.299,00
  Слика на NOKIA 105 (2019)

  NOKIA 105 (2019)


  Eкран: 1.77 инчи (120x160 pixels)
  Камера: Нема
  Рам: 4MB RAM
  Батерија: 800mAh

  Траењето на батеријата на Nokia 105 е нејзината најневеројатна карактеристика, со отстранлива батерија од 800mAh BL-5CB.

  Кога е целосно наполнет, телефонот нуди максимално време на разговор од 12,5 часа, а на stand-by држи и до 35 дена.
  ден 1.399,00
  Слика на NOKIA 5DS

  NOKIA 5DS


  Eкран: 5.2 инчи (720 x 1280 pixels)
  Камера: 13 MP
  Димензии: 149.7 x 72.5 x 8 mm (5.89 x 2.85 x 0.31 in)
  ден 7.599,00
  Слика на POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  POWER BANK SETTY - 5200 mAh

  Екстрната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја имате со вас.
  ден 599,00
  Слика на SAMSUNG A21S

  SAMSUNG A21S


  Eкран: 6.5 инчи (720x1600 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 3-6GB RAM
  Батерија: 5000 mAh Li-Po
  ден 11.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A20E

  SAMSUNG GALAXY A20E


  Eкран: 5.8 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3000mAh
  ден 9.490,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A41

  SAMSUNG GALAXY A41


  Eкран: 6.1 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 1080p
  Рам: 4GB RAM, Helio P65
  Батерија: 3500mAh Li-Po
  ден 16.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A51

  SAMSUNG GALAXY A51


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 48MP, 2160p
  Рам: 4-8GB RAM
  Батерија: 4000 mAh Li-Po
  ден 20.990,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A71

  SAMSUNG GALAXY A71


  Eкран: 6.7 инчи (1080x2400 pixels)
  Камера: 64MP 2160p
  Рам: 6/8GB RAM Snapdragon 730
  Батерија: 4500mAh Li-Ion
  ден 24.990,00
  Слика на VIVAX SMART FLY5 LITE

  VIVAX SMART FLY5 LITE


  Eкран: 5.71 инчи (1520×720px)
  Камера: 13.0MP+VGA, 8MP
  Рам: 32GB,RAM 3GB
  Батерија: 3000mAh
  ден 6.499,00
  Слика на VIVAX-FUN S1

  VIVAX-FUN S1


  Eкран: FWVGA+(480*960)
  Камера: 5,0 MP
  Димензии: 141*66.3*9.85mm
  Боја: Сива
  ден 4.799,00
  Слика на WIKO Y81

  WIKO Y81


  Eкран: 6.2 inch , HD+ 720* 1520, pixel density : 270 PPi
  Камера: 13 MP
  Димензии: 157.9 * 76.1 * 8.3 mm
  Боја: Златна
  ден 6.999,00
  Слика на XIAOMI REDMI 8A

  XIAOMI REDMI 8A


  Eкран: 6.22 инчи (720x1520 pixels)
  Камера: 12MP, 1080p
  Рам: 2-4GB RAM
  Батерија: 5000mAh
  ден 8.399,00
  Слика на XO WIRED EARPHONES EP8 TYPE-C

  XO WIRED EARPHONES EP8 TYPE-C

  Музички стерео слушалки со микрофон XO WIRED EP8 TYPE-C
  ден 330,00
  Слика на АДАПТЕР ЗА СЛУШАЛКИ ЗА – IPHONE

  АДАПТЕР ЗА СЛУШАЛКИ ЗА – IPHONE

  Адаптер за поврзување на слушалки за мобилен телефон и таблет IPHONE
  ден 199,00
  Слика на БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE

  БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ MAXLIFE


  Colour: black
  Cable length: 1,20 m
  Frequency range: 110 - 205 kHz
  Current: 1,20 A
  Brand: Maxlife
  Input voltage: 5 V (1,5 A)
  Inductive charging distance: ≤ 8 mm
  Inductive charging efficiency: ≥ 72%
  Warranty: 12 mc
  ден 300,00
  Слика на БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  Полнач за автомобил за брзо полнење со 4 x USB за телефони и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  Безжичен брз полнач DEVIA и држач за автомобил е мултифункционален производ што ќе го полни и држи iPhone-ot во автомобилот. Не треба да поврзувате кабел за полнење телефон и можете да уживате во безжично полнење во автомобилот. Држачот е погоден за сите iPhone телефони со поддршка за безжично полнење.
  ден 990,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  Универзален држач за велосипеди Forever BH-120 е идеален производ за велосипедисти кои користат паметни телефони. Овозможува лесен пристап до телефонот додека возите велосипед. Монтиран на кормилото на велосипедот, тој стабилно го држи уредот на вистинското место за корисникот и овозможува бесплатно користење навигација или плеер за музика. Држачот совршено се прилагодува на вашиот паметен телефон благодарение на еластичните еластични ленти изработени од издржлив силикон. Во исто време, тој овозможува лесен пристап до сите копчиња без блокирање на функциите за препознавање лице или сензор за светло.
  ден 390,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  Магнетен држач за мобилен телефон за автомобили Maxlife MXCH-11. Рачката се одликува со магнетски систем, што го прави многу лесен за употреба и одговара на голем број уреди.
  ден 260,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  Универзален држач за во автомобил за вашиот мобилен телефон / паметен телефон за прицврстување на шофершајбната на автомобилот. Ова значи дека можете да го чувате вашиот мобилен телефон дури и додека сте во автомобилот, безбеден во вашето видно поле.
  ден 240,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY


  Тип на производ: Држач за мобилен телефон за во автомобил. Компатибилен за сите паметни телефони со максимална ширина 11,5 см; должината не е ограничена; Има прицврстување за стакла на автомобилот. Лесно се отстранува уредот со копчето за ослободување. Практично и лесно позиционирање внатре / надвор. Безбеден и лесен за употреба, совршен за долги патувања. Должина на врат на змија 20 см
  ден 199,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  Универзална екстерна батрија за паметни телефони со метална кутија. Вклучен е и кабелот за батеријата микро USB.
  ден 1.249,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 20000 mAh

  Тој е совршен придружник за патување бидејќи има две одделни USB порти што ви овозможуваат да полните два паметни телефони или таблети истовремено. Дополнително, неговиот ултра тенок и лесен дизајн го прави исклучително пренослив, додека предниот индикатор покажува колку енергија ви останува.
  ден 1.444,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - SETTY 2600 mAh

  Екстерната батерија SETTY е извор на дополнителна енергија што можеме да ја користиме во секое време. Малата големина на батеријата ви овозможува секогаш да ја носите со себе.
  ден 379,00
  Слика на ЗАШТИТНА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛО ЗА МОБИЛЕН

  ЗАШТИТНА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛО ЗА МОБИЛЕН

  Течност за чистење на сите видови на екрани на мобилни телефони . Оваа течност исто така може да се користи за чистење на очила, фотоапатати, двогледи и други уреди и предмети со стакло.
  ден 599,00
  Слика на ЗАШТИТНА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛО ЗА ТАБЛЕТ

  ЗАШТИТНА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛО ЗА ТАБЛЕТ

  Заштитна течност за чистење на сите видови на таблети.
  ден 749,00
  Слика на ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A10

  ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A10

  Заштитно стакло 5D за Samsung A10. Овозможува целосна заштита на екранот и го намалува ризикот од оштетување.
  ден 300,00
  Слика на ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A40

  ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A40

  Заштитно стакло 5D за Samsung A40. Овозможува целосна заштита на екранот и го намалува ризикот од оштетување.
  ден 300,00
  Слика на ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A50

  ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A50

  Заштитно стакло 5D за Samsung A50. Овозможува целосна заштита на екранот и го намалува ризикот од оштетување.
  ден 300,00
  Слика на ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A70

  ЗАШТИТНО СТАКЛО 5D ЗА Samsung A70

  Заштитно стакло 5D за Samsung A70. Овозможува целосна заштита на екранот и го намалува ризикот од оштетување.
  ден 300,00
  Слика на ЗАШТИТНО СТАКЛО ЗА 11D iPHONE X/XS

  ЗАШТИТНО СТАКЛО ЗА 11D iPHONE X/XS

  Заштитно стакло за IPhone X/XS и 11D. Овозможува целосна заштита на екранот и го намалува ризикот од оштетување.
  ден 350,00
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 24.990,00
  ден100 ден24990
  • Црна
  • Бела
  • Сина
  • Розева
  • Златна
  • Металик
  • Плава
  • Розе
  • Сива
  • Црвена
  • Темно плава
  • Кафеава
  • Зелена
  • Фрапе
  • Сребрена
  • Тиркизна
  • Жолта
  • Пастелна
  • Black
  • Gold
  • Blue
  • White
  • Yellow