Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Електроника

   

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 4K HDMI SWITCH 4XPORT ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4KX2K HDTV

  4K HDMI SWITCH 4XPORT ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4KX2K HDTV


  Тип на производ: 4K HDMI Switch 4xPort ARC 3D HDCP HDR10 1080P 4Kx2k @60Hz HDTV
  ден 1.300,00
  Слика на 4K HDMI SWITCH 5XPORT INTELLIGENT 1080P 4KX2K HDTV AC3 DTS DOLBY

  4K HDMI SWITCH 5XPORT INTELLIGENT 1080P 4KX2K HDTV AC3 DTS DOLBY


  Тип на производ: 5 Port Intelligent 4K HDMI Switch Box
  ден 800,00
  Слика на 7X AUTOMATIC LED COLOR ILLUMINATED COMPUTER COOLER 120MM 12CM 4 + 3 PIN COOLING FAN ULTRA SILENT GAMING

  7X AUTOMATIC LED COLOR ILLUMINATED COMPUTER COOLER 120MM 12CM 4 + 3 PIN COOLING FAN ULTRA SILENT GAMING


  Тип на производ: Транспарентен вентилатор за ладење без четки, ултра тивок со меки браници.
  ден 500,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER A10 MODERN ALUMINUM SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER A10 MODERN ALUMINUM SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Bluetooth звучникот a10 е модерен алуминиумски субвуфер. Конструиран со обвивка од алуминиумска легура, квалитетна и издржлива. Модерен дизајн на цилиндар, поддржува Bluetooth повици, музика преку Bluetooth / Музика на картичката TF / Поддршка на Aux-in музика за надворешни работи.
  ден 550,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER A9 MODERN LED ILLUMINATED SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER A9 MODERN LED ILLUMINATED SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник со ЛЕД илуминација
  ден 650,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER PILL SCOOTER MODERN STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER PILL SCOOTER MODERN STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер + Стерео + 25 метра опсег
  ден 1.200,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER SC208 MEGA BASS A2DP PORTABLE FULL STEREO MUSIC PLAYER SUPPORT MICROSD CARD USB

  BLUETOOTH SPEAKER SC208 MEGA BASS A2DP PORTABLE FULL STEREO MUSIC PLAYER SUPPORT MICROSD CARD USB


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер
  Моќност: Double speakers stereo 4Ohm 3W 40mm diametar
  ден 900,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер со вградени 2 звучници, микрофон и батерија на полнење
  Моќност: 6W (2x 3W Stereo)
  ден 1.300,00
  Слика на BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC

  BLUETOOTH SPEAKER X6 STEREO SUBWOOFER WIRELESS CALLS HANDSFREE MICROSD CARD MUSIC


  Тип на производ: Преносен блутут звучник + МП3 плеер со вградени 2 звучници, микрофон и батерија на полнење
  Моќност: 6W (2x 3W Stereo)
  ден 1.300,00
  Слика на CANON PIXMA G640

  CANON PIXMA G640

  Броеви на модели PIXMA G640 Функции Wi-Fi, печатење, скенирање и копирање, Cloud
  ден 16.020,00
  Слика на COOLERMASTER NOTEPAL CMC3 LAPTOP COOLER R9-NBC-CMC3-GP ORIGINAL

  COOLERMASTER NOTEPAL CMC3 LAPTOP COOLER R9-NBC-CMC3-GP ORIGINAL


  Тип на производ: Работете и играјте на вашиот лаптоп долго време без да ги напрегате вратот, грбот и зглобовите. Ергономски дизајниран за подобар агол на гледање и пишување кога ќе се спореди со и без ладилник. Одлично за дома или во канцеларија.
  ден 690,00
  Слика на COOLERMASTER NOTEPAL I100 LAPTOP COOLER R9-NBC-I1HK ORIGINAL

  COOLERMASTER NOTEPAL I100 LAPTOP COOLER R9-NBC-I1HK ORIGINAL


  Тип на производ: Ултра тенок и тивок вентилатор, Поддржува лаптопи до 15,4 ”
  ден 1.100,00
  Слика на DELL VOSTRO 3591 - 5Y5B

  DELL VOSTRO 3591 - 5Y5B


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Димензии: 380mm x 258mm x 19.90mm
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Ubuntu (без Windows)
  Гаранција: 2 години
  ден 28.490,00
  Слика на DELTA PSU 450W ATX 12CM BLACK SOLID RED BLADE 220V 50HZ

  DELTA PSU 450W ATX 12CM BLACK SOLID RED BLADE 220V 50HZ


  Тип на производ: Напојувач за струја Delta
  ден 1.300,00
  Слика на FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 700X300X3MM

  FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 700X300X3MM


  Тип на производ: Подлога за глувче 700x300x3mm издработен од материјал што овозможува удобно чувство под вашиот зглоб и рака, минимизирајќи го заморот во текот на подолгите периоди на работа и игра.
  ден 750,00
  Слика на FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 800X300X3MM

  FORTNITE GAMING MOUSEPAD SPECIAL EDITION EXTENDED 800X300X3MM


  Тип на производ: Подлога за глувче 800x300x3mm издработен од материјал што овозможува удобно чувство под вашиот зглоб и рака, минимизирајќи го заморот во текот на подолгите периоди на работа и игра.
  ден 850,00
  Слика на GEMBIRD WIRELESS N 300MBPS USB WIFI ADAPTER WNP-UA300P-01

  GEMBIRD WIRELESS N 300MBPS USB WIFI ADAPTER WNP-UA300P-01


  Тип на производ: Wireless N 300Mbps USB WiFi Adapter WNP-UA300P-01
  ден 500,00
  Слика на HONOR 8A

  HONOR 8A


  Eкран: 6.09 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 8.999,00
  Слика на HONOR 8X

  HONOR 8X


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2340 pixels)
  Камера: 20 mp
  Рам: 4/6 GB Ram
  Батерија: 3750mAh Li-Po
  ден 13.999,00
  Слика на HP LASERJET PRO M15A PRINTER

  HP LASERJET PRO M15A PRINTER


  Печатарот HP LaserJet Pro M15a совршено одговара за буквално секој простор и буџет - најмалиот ласер во светот во својата класа. [
  ден 3.990,00
  Слика на HP LASERJET PRO M15W PRINTER WIRELESS

  HP LASERJET PRO M15W PRINTER WIRELESS


  Безжичен печатар HP LaserJet Pro M15w
  ден 4.700,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7S

  HUAWEI HONOR 7S


  Eкран: 5.45 (720x1440 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 6.299,00
  Слика на INTEL 1TB SSD 660P SERIES M.2 NVME PCIE 3.0 X4 3D2 QLC SSDPEKNW010T8X1
  Слика на INTEL 512GB SSD 660P SERIES M.2 NVME PCIE 3.0 X4 3D2 QLC SSDPEKNW512G8X1
  Слика на LAPTOP BAG 15.6" CITY NOTEBOOK BACKPACK BLACK - РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП

  LAPTOP BAG 15.6" CITY NOTEBOOK BACKPACK BLACK - РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП


  Тип на производ: Високо квалитетен ранец за лаптоп
  ден 1.200,00
  Слика на LAPTOP BAG 15.6" TRIP NOTEBOOK BACKPACK BLACK - РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП

  LAPTOP BAG 15.6" TRIP NOTEBOOK BACKPACK BLACK - РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП


  Тип на производ: Високо квалитетен ранец за лаптоп
  ден 1.500,00
  Слика на LAPTOP COOLER STAND M19 140MM FAN LED SILENT SLIM

  LAPTOP COOLER STAND M19 140MM FAN LED SILENT SLIM


  Тип на производ: Тивок кулер за ладење на лаптоп
  ден 350,00
  Слика на LASER TONER CE285A / CRG-725 UNIVERSAL HP

  LASER TONER CE285A / CRG-725 UNIVERSAL HP


  Тип на производ: Тонер за ласерски печатари ХП и Канон
  Компатибилен за модели: HP LaserJet Pro P1102, P1102w, M1130, M1132, M1212nf, M1217nfw, Canon i-Sensys MF3010, LBP6000, 6018, 6020, 6020B, 6030
  ден 650,00
  Слика на LASER TONER CF217A

  LASER TONER CF217A


  Тип на производ: Тонер за ласерски печатари ХП
  Компатибилен за модели: HP LaserJet Pro M102a, M102w, HP LaserJet Pro MFP M130a, M130nw, M130fn, M130fw
  ден 1.500,00
  Слика на LASER TONER CF244A

  LASER TONER CF244A


  Тип на производ: Тонер за ласерски печатари ХП
  Компатибилен за модели: HP LaserJet Pro M15, M15A, M15W HP LaserJet Pro MFP M28, M28A, M28W
  ден 1.150,00
  Слика на LASER TONER FOR HP M125 283A (NT-CH283CJJ)

  LASER TONER FOR HP M125 283A (NT-CH283CJJ)


  Тип на производ: Тонер за ласерски печатари ХП
  Компатибилен за модели: HP Laserjet Pro M125, 125FW, 125A, 126, 126A, 127, 127FW, 127FN
  ден 550,00
  Слика на LEAGUE OF LEGENDS PROFESSIONAL GAMING MOUSEPAD - LOL CHAMPIONS

  LEAGUE OF LEGENDS PROFESSIONAL GAMING MOUSEPAD - LOL CHAMPIONS


  Тип на производ: Подлога за глувче 700мм х 300мм х 3мм издработен од материјал што овозможува удобно чувство под вашиот зглоб и рака, минимизирајќи го заморот во текот на подолгите периоди на работа со подлога од гума за зафаќање против лизгање
  ден 1.800,00
  Слика на LG PSU 350W ATX 8CM 24PIN 220V 4A 50HZ

  LG PSU 350W ATX 8CM 24PIN 220V 4A 50HZ


  Тип на производ: Напојувач за струја
  ден 800,00
  Слика на LOGITECH M170 WIRELESS MOUSE BLACK / GREY

  LOGITECH M170 WIRELESS MOUSE BLACK / GREY


  Тип на производ: Безжичен глушец Logitech M170 ,Безжичен опсег: 10м
  ден 800,00
  Слика на LOGITECH M171 WIRELESS MOUSE BLACK

  LOGITECH M171 WIRELESS MOUSE BLACK


  Тип на производ: Безжичен глушец Logitech M170 ,Безжичен опсег: 10м
  ден 850,00
  Слика на MAXCOM - MS457 - STRONG

  MAXCOM - MS457 - STRONG


  Eкран: 5 инчи
  Камера: 8 MP (3264×2448 px)
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 4000 mAh
  ден 9.999,00
  Слика на MAXELL CD-R 50PCS 52X 700MB / 80MIN

  MAXELL CD-R 50PCS 52X 700MB / 80MIN


  Тип на производ: Maxell ЦД-Р 50 парчиња 52x 700МБ / 80мин
  ден 450,00
  Слика на MAXELL CD-R 80 52X 10MM CLEAR JEWEL CASE 1PCS / 10PACK 624826.40.TW

  MAXELL CD-R 80 52X 10MM CLEAR JEWEL CASE 1PCS / 10PACK 624826.40.TW


  Тип на производ: Погоден за податоци, текст, видео, графика, фотографии ... Издржлив и стабилен од изложување на сончева светлина
  ден 50,00
  Слика на MAXELL CD-R 80 PINTABLE 100PCS SW 52X PI05 MADE IN JAPAN THERMAL PRINTABLE

  MAXELL CD-R 80 PINTABLE 100PCS SW 52X PI05 MADE IN JAPAN THERMAL PRINTABLE


  Тип на производ: Maxell CD-R 80min / 700MB 52X 100 парчиња
  ден 1.000,00
  Слика на MAXELL CD-R MUSIC 1 PACK 10MM TRANSPARENT JEWEL CASE 624880.40.TW

  MAXELL CD-R MUSIC 1 PACK 10MM TRANSPARENT JEWEL CASE 624880.40.TW


  Тип на производ: Наменети специјално за музика.,CD-R музички ЦД-а што се идеални за вашите потреби за складирање музика. Секој диск може да собере 80 минути (700 MB)
  ден 50,00
  Слика на MAXELL DVD+R 16X 4.7GB 10PCS PLASTIC CARRY BOX

  MAXELL DVD+R 16X 4.7GB 10PCS PLASTIC CARRY BOX


  Тип на производ: Maxell ДВД+Р празен диск за едно снимање
  ден 150,00
  Слика на MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50 SHRINK

  MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50 SHRINK


  Тип на производ: DVD-R погоден за снимање со видео-рекордер ДВД-Р или ДВД-Р диск за компјутер
  ден 550,00
  Слика на MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50S PRINTABLE WHITE

  MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50S PRINTABLE WHITE


  Тип на производ: DVD-R е формат погоден за снимање со видео-рекордер ДВД-Р или ДВД-Р диск за компјутер
  ден 600,00
  Слика на MAXELL DVD-R 4.7GB 1PCS 10PACK 5MM TRANSPARENT JEWEL CASE 275592.40.TW

  MAXELL DVD-R 4.7GB 1PCS 10PACK 5MM TRANSPARENT JEWEL CASE 275592.40.TW


  Тип на производ: Maxell ДВД+Р празени дискови за едно снимање
  ден 40,00
  Слика на MS AGON M100 15.6" Laptop BackPack - ранец за лаптоп

  MS AGON M100 15.6" Laptop BackPack - ранец за лаптоп


  Тип на производ: Високо квалитетен ранец за лаптоп
  ден 1.290,00
  Слика на MS ENERGY E10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY E10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  Електричниот скутер е практично превозно средство за градските гужви! Новата Е серија на електрични скутери MS Energy е идеална за сите оние кои ќе користат скутер секој ден. Моќна батерија, моќен три-брзински мотор и поголема силиконска шара ќе ви дадат идеално возење со поголема брзина и подолг опсег.
  ден 39.900,00 ден 34.990,00
  Слика на MS ENERGY E20 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY E20 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  Новата е серија е идеална за сите оние кои ќе користат скутер секој ден. Моќна батерија, моќен три-брзински мотор и поголема силиконска шара, обезбедуваат идеално возење со поголеми брзини и опсег до 70 км.
  ден 49.900,00 ден 43.990,00
  Слика на MS ENERGY M10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY M10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  ден 25.999,00 ден 21.999,00
  Слика на MS ENERGY R10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY R10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото 20 „предно тркало и 16“ задно тркало. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно.
  ден 41.990,00
  Слика на MS ENERGY X10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY X10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  Електричен тротинет MS ENERGY x10 Краток опис: За сите љубители на адреналин, серијата eRomobil Extreme го обезбедува токму тоа чувство! Два моќни мотори од 1000 W ќе ве одведат до врвот на секој рид. Амортизерите со висок удар и робусните гуми од 10″ За сите љубители на адреналин, серијата eRomobil Extreme го обезбедува токму тоа чувство! Два моќни мотори од 1000 W ќе ве одведат до врвот на секој рид. Амортизерите со висок удар и робусните гуми од 10″
  ден 89.999,00 ден 87.999,00
  Филтри Close
  Min: ден 40,00 Max: ден 87.999,00
  ден40 ден87999
  • Бела
  • Црна
  • Црвена
  • Тиркизна
  • Розева
  • Кафена
  • Пастелна
  • Розе
  • Плава
  • Зелена
  • Сина
  • Aqua Green
  • Сребрена
  • Black
  • Gold
  • Златна
  • Сива