Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  100% VITAMINS & MINERALS | 60 CAPS

  Бренд: Trec Nutrition

  Есенцијални витамини и минерали
  Високи дози од најважните витамини и минерали
  Капсули за ден и за ноќ
  375 мг магнезиум
  Шифра: 800174
  ден 390,00
  i h

  100% VITAMINS & MINERALS  содржат 100% од дневната побарувачка на најважните витамини и минерали. Содржат три форми на магнезиум кои помагаат во намалување на заморот и правилен метаболизам на енергија.  100% VITAMINS & MINERALS содржат различни капсули за различен дел од денот.

  Употреба: 

  Земете 1 капсула дневно со 300 мл вода. Земете една црвена капсула по доручек и 1 црна капсула 30 минути пред спиење.

   

   

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  100% VITAMINS & MINERALS  содржат 100% од дневната побарувачка на најважните витамини и минерали. Содржат три форми на магнезиум кои помагаат во намалување на заморот и правилен метаболизам на енергија.  100% VITAMINS & MINERALS содржат различни капсули за различен дел од денот.

  Употреба: 

  Земете 1 капсула дневно со 300 мл вода. Земете една црвена капсула по доручек и 1 црна капсула 30 минути пред спиење.