Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  НАОЧАРИ ЗА ЗАШТИТА ОД ДИГИТАЛНИ ЕКРАНИ

  ОЧИЛА за заштита од дигитални екрани -намалете ја штетната сина светлина од дигиталните екрани. Главен извор на штетната сина светлина покрај сонцето е и онаа што ја емитираат нашите дигитални екрани. Од телевизори до таблети и компјутери до телефони, постојано сме изложени на неприродна сина светлина. Со носење очила за блокирање на сина светлина, можете да го ограничите количевството на сина светлина што влегува во вашите очи .
  Шифра: 130000
  ден 1.500,00
  i h
  5.0 1
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  Radovan | 12.11.2021 10:48
  Супер ефективни наочари!
  Супер ефективни наочари!
  Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
  *
  *
  *