Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Библиотеки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на БИБЛИОТЕКА МАРТИН

  БИБЛИОТЕКА МАРТИН


  Димензии: 137,5 х 33 х 143,5 cm
  Боја: Темна Сонома со Бела Софт
  Изработка: Библиотека изработена од иверка со дебелина 16мм.
  **Производот се испорачува немонтиран.
  ден 6.900,00